Současnost

Vážení zákazníci,
milí přátelé,

dovolte nám , abychom Vám u příležitosti 12. výročí založení představili společnost IMPERIA TRADE s. r. o.

Tento rodinný podnik založil v roce 2003 Jiří Bělohlávek.

Společnost byla již od svého počátku založena s velkým odhodláním a s cílem nabízet zajímavé zboží a služby cenově dostupné pro každého zákazníka.

Klíčem našeho úspěchu je především skutečnost, že jsme se od samého začátku našeho působení přistupovali ke každému zákazníkovi s respektem , slušností a pokorou.

Za tu dlouhou dobu jsme provozovali nápojový automat na kávu ,čokoládu a čaj nebo zábavní automaty -populární stolní fotbálky . Již několik let úspěšně provozujeme prodejní cigaretové automaty , prodáváme koření, cukrovinky, víno.

Naši zákazníci nás mohli potkávat na různých akcích , na tržištích a tržnicích.

V roce 2010 jsem zprovoznili náš první a do současné doby jediný internetový obchod , který najdete stále na stejné adrese a to www.obchod-cz.cz

V letošním roce , asi po měsíci příprav jsme otevřeli náš první kamenný obchůdek a to Koloniál 76 , který najdete na místě bývalé zeleniny v Hroznětíně, Krušnohorské náměstí čp.76. Rádi bychom připomenuli že přijímáme platební karty, všechny druhy jídelních kuponů např. Ticket restaurant Chéque Déjeuner...Těšíme se na Vaší návštěvu.

Takových bylo ve zkratce 12 let IMPERIA TRADE s r. o., za kterými se skrývá mnoho tvrdé práce, píle, obětování, příjemných okamžiků a úspěchů, ale také těžkých období a nelehkých situací, které k obchodování a podnikání v naší zemi také patří. Závěrem bych chtěl jménem společnosti srdečně poděkovat za dlouholetou spolupráci především Vám všem, našim zákazníkům, za 12 let Vaší věrnosti a dobrých vztahů, kterých si velice vážíme.

Zvláštní poděkování patří mé rodině, manželce Pavlíně a dětem Jiříkovi a Klárce, za jejich plnou podporu a sdílení mých radostí i starostí.
V neposlední řadě bych chtěl vyjádřit upřímné poděkování také všem, kteří se podíleli na rozvoji naší společnosti ...

Po celých 12 let našeho působení na českém trhu usilujeme o to, aby se jméno IMPERIA TRADE s. r. o. stalo symbolem SPOLEHLIVOSTI, JISTOTY a TRADICE, především v profesionálním přístupu ke svým obchodním partnerům a zákazníkům.

Jiří Bělohlávek - jednatel společnostiJak šel časKolonoál 76